Witamy na stronie internetowej Polskiej Szkoły Dokształcającej im. św. Faustyny w Ozone Park w Nowym Jorku! 101-60 92 Street Ozone Park, NY 11416

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Bal Ósmoklasistów
9 czerwca 2024 | 20:00

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Dokumenty szkolne

Strona: 1

 

- - - Strona 1 z 1 - - -

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W LEKCJACH On-line

 

POLSKA SZKOŁA DOKSZTAŁCAJĄCA IM ŚW FAUSTYNY
REGULAMIN UCZESTNICTWA W LEKCJACH On-line

1. Uczestnik biorący udział w zajęciach loguje się do aplikacji ZOOM nie później niż 5 minut przed ich rozpoczęciem.
2. Uczniowie logują się podając imię i nazwisko (nie korzystają z żadnych wymyślonych ników/nazw, itp
3. Na początku lekcji nauczyciel sprawdza obecność przy włączonych kamerach i mikrofonach (jeśli uczeń ma problemy techniczne lub nie posiada kamerki to rodzic powinien powiadomić o tym fakcie nauczyciela.
4. Uczniowie do końca lekcji powinni być aktywni.
5. Uczniowie, których tożsamości nie uda się potwierdzić nauczycielowi bądź nie będą się stosować do powyższych zasad będą usuwani z lekcji.
6. Rodzice lub opiekunowie prawni są zobowiązani do opieki nad nieletnimi podczas zajęć online.
7. Podczas zajęć wyświetlany będzie wizerunek prowadzącego oraz uczniów, którzy biorą udział w zajęciach,( wszyscy muszą mieć włączoną kamerę). Wyświetlany wizerunek Uczestników służy wyłącznie do organizacji zajęć online.
8. Zabronione jest nagrywanie i publikowanie wizerunku uczestników zajęć
online. Zabronione jest robienie zdjęć, rejestrowanie przebiegu zajęć, przekazywanie linku do zajęć innym osobom oraz rozpowszechnianie treści z zajęć w jakiejkolwiek formie.
9. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za usterki techniczne, które wystąpią po stronie uczestnika (jeżeli przyczyną usterki będzie wadliwy sprzęt techniczny, z którego korzysta uczestnik).
10. O włączeniu bądź wyłączeniu mikrofonów uczestników podczas lekcji decyduje nauczyciel. Czatu używamy tylko do ważnych komunikatów.
11. Dzieci uczestniczące w lekcjach on-line powinny być ubrane i przygotowane tak jak do szkoły stacjonarnej.( nie siedzimy w piżamkach i w lóżku).
12. Podczas prowadzonych zajeć uczniowie nie mogą bawić się backroundem.
13. O użytkowaniu tablicy do pisania podczas lekcji decyduje nauczyciel. Uczeń nie może z niej korzystać bez zgody nauczyciela.
14. Każda nieobecność nieusprawiedliwiona przez rodzica na lekcji online będzie odnotowana we frekwencji jako nieobecność.
15. Zachowujemy się z szacunkiem wobec innych, używamy poprawnego, kulturalnego języka.
16. W sytuacjach, których nie reguluje powyższy regulamin odwoływać się będziemy do Statutu Szkoły

 

 

 

2020-09-17 12:40:00 ET


- - - Strona 1 z 1 - - -

 

Strona: 1

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. św. Faustyny - Ozone Park, Nowy Jork
101-60 92 Street - Ozone Park, NY 11416 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs