Witamy na stronie internetowej Polskiej Szkoły Dokształcającej im. św. Faustyny w Ozone Park w Nowym Jorku!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia SzkolneStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 10 - - -

 


Sondaż / Survey

 
Drodzy Rodzice
w związku z zaistniałą sytuacją związaną z covid-19 prosimy Państwa o wypełnienie krótkiego sondażu dotyczącego nauki w roku szkolnym 2020 / 2021. Odpowiedź prosimy nadsyłać do 15 lipca.

Dear parents,
Due to the current situation with covid-19, we are asking you to fill out a quick survey for the new school year 2020 / 2021. Please submit your answers by July 15th.

https://www.surveymonkey.com/r/X2RHD37

 

 

2020-07-08 00:04:34 ET

Tomasz Bielecki

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. św. Faustyny - Ozone Park, Nowy Jork
101-60 92 Street - Ozone Park, NY 11416 - United States of America

Koncert

 
Szanowni Państwo ,
Dyrektorzy , Nauczyciele , Rodzice i Uczniowie Szkół Polonijnych ,

Z upoważnienia Zarządu CPSD w NY. zapraszam Państwa na koncert on-line ( szczegóły w załączniku), poświęcony pamięci Św. Jana Pawła II , z okazji obchodów stulecia Jego urodzin. Nadzwyczajna sytuacja wymuszona pandemią koronawirusa, przekreśliła wszelkie plany uczczenia tej rocznicy w sposób szczególny i uroczysty w szkołach polonijnych , zmuszajac do ich przesunięcia na bliżej nieokreślony czas . Anonsowany powyżej koncert jest znakomitą okazją do złożenia hołdu ,, Największemu z Synów Narodu Polskiego ‘’ jak często mówi się i pisze o Karolu Wojtyle , oraz przypomnieniem dokonań Jego pontyfikatu . Niech więc nie zabraknie wśród widzów nikogo z nas , a szczególnie wspólnot szkół polonijnych, którym patronuje Św. Jan Paweł II.
Z poważaniem ,
Jan Kozak ,
Dyrektor Szkoły Jęz. Polskiego im. św. JP II w Bostonie .

 

 

 

 

2020-06-21 11:00:26 ET

Tomasz Bielecki

 


Dzień Ojca

 
Wszystkiego najlepszego Tato

 

 

 

 

2020-06-21 10:57:43 ET

Tomasz Bielecki

 


zmarł ojciec Pani Ani Staniaszek-Chaney

 
Szanowni Państwo
W dniu 9 czerwca zmarł ojciec Pani Ani Staniaszek-Chaney nauczycielki kl II. Szkoła zamówiła Mszę świętą, która odbędzie jutro- od 9:45-10:20am
Ale!: wejscie tylko przez stronę Holy Cross.
Linki do tej mszy zainteresowani udostepniaja sami zainteresowami - komu chcą. (Czy na Facebook czy gdzie indziej- jako prywatne upowszechnienie)
Nagrywanie rozpocznie sie kilka minut wcześniej... 5 min)
Pozdrawiam ‼️

 

 

2020-06-12 12:07:08 ET

Tomasz Bielecki

 


Pomoc w odbudowie PSD im Zbigniewa Herberta w Copiaque na Long Island

 
Szanowni Państwo
Pod tym adresem można wspomóc PSD im Zbigniewa Herberta w Copiaque na Long Island, Gdzie w dniu 3 czerwca pożar zniszczył cały ich dorobek.

https://www.gofundme.com/f/polska-szkola-im-zbigniewa-herberta-w-copiague-ny?utm_source=customer&utm_medium=email&utm_campaign=p_cf+share-flow-1

 

 

2020-06-05 21:22:11 ET

Tomasz Bielecki

 


Bajka Niespodzianka Na dzień Dziecka

 
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=iMCWxNgfGoc

 

 

 

 

 

 

2020-06-01 00:12:17 ET

Tomasz Bielecki

 


- - - Strona 1 z 10 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. św. Faustyny - Ozone Park, Nowy Jork
101-60 92 Street - Ozone Park, NY 11416 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs